Používaním stránky www.parfems.com súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií

Súhlasím

Máme riešenie aj pre citlivú pleť !Späť

 

 

 CLARINS Eau Dynamisante- Dá sa používať na viac účelov. Ako parfém ale aj na celé telo i na tvár. Clarins môžu používať páni aj dámy, je unisex. Účinky sú blahodarne. Páni môžu Clarins využívať ako vodu po holení. Ale aj ako parfém. Účelom je zanechať pokožku jemnú, revitalizovanú, hydratovanú a voňavú. Je obohatený o rastlinné extrakty.

 ARTDECO Mineral powder Foundation- Minerálny make-up je sypkej konzistencie. Obsahuje minerálne zložky ktoré neupchávajú póry a pokožka môže dýchať. Pleť chráni aj pred slnečným žiarením. Je vhodný pre všetky typy pleti od mastnej až po suchú. Citlivú pleť nedráždi dokonca má uzdravujúce účinky. Intenzitu krytia si  určujeme samy podľa množstva vrstvy. Treba ho aplikovať pomocou kabuki štetca, krúživými pohybmi.      

 
ARTDECO Mineral Compact Powder- Kompaktný púder je vhodný pre všetky typy pleti. Prospešne vplýva najmä na citlivú pleť . Obsahuje nerasti ako je horčík, vápnik, zinok, vitamín E. Pleť je po aplikovaní hydratovaná, jemná a matná.

 
ARTDECO Brush for Mineral Powder Foundation- Profesionálny štetec pomocou ktorého nanášame minerálny make-up. Vďaka hebkým kvalitným vláknam nanesieme make-up rovnomerne po celej tvári. Veľmi jednoduchá a dokonalá aplikácia.

 

 

 

 

 

 

 

Ak sa vám milé dámy náš článok alebo video páčil veríme že si radi pozriete aj nasledujúce časti. Sme veľmi radi že nás sledujete, pretože to robíme s radosťou a hlavne pre vás .

 

Vaša Kika , Váš Parfems.sk, odborník na vône a kozmetiku