Používaním stránky www.parfems.com súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií

Súhlasím

Využitie slimačieho extraktu v krémoch.Späť

 

 


DIET ESTHETIC Vit Vit Cream - pleťový krém so slimačím extraktom –Obsahuje elastínové a kolagénové vlákna ,vďaka ktorým je naša pleť krásne vypnutá a pôsobia aj ako prevencia proti vráskam. Výrobok je 100% prírodný a neobsahuje žiadne parabény. Napomáha pri regenerácií pokožky. Je vhodný najmä pre aknóznu pleť. Aplikujte ráno aj večer na čistú pleť.                                                                

DIET ESTHETIC Vit Vit Gel - pleťový gél s slimačím extraktom-Gél je 100% prírodný neobsahuje žiadne parabény a nie je testovaný na zvieratách. Podobne ako krém aj gél je vhodný na mastnú aknóznu pleť pôsobí antibakteriálne ale taktiež je vhodný pre všetky typy pleti. Po aplikácií nezanecháva pleť mastnú. Pokožka je vypnutá, hydratovaná a chránená pred vonkajšími vplyvmi. Používajte ráno aj večer na čistú pleť.

Pre zaujímavosť napríklad v takom Japonsku slimákov prikladajú rovno na tvár. Viete si to predstaviť? Ale nemusíte sa obávať a je aj príjemnejšia alternatíva práve v podobe krémov.

Vaša kika, Váš Parfems.sk, odborník na vône a kozmetiku